cz sk

» SKLENENÉ OBRAZY
SKLENENÉ OBRAZY

SKLENENÉ OBRAZY

Modernizujete svoju obývačku, či sa sťahujete do nového bytu a hľadáte moderný obraz, ktorý by zapadol do vášho nového interiéru? Moderné sklenené obrazy vyrobené tlačou na sklo upútajú oči každej návštevy. Obrazy majú vysoký lesk a na stenu je možné ich zavesiť pomocou nami dodávaných úchytov. Druhou z variantov je priame lepenie na stenu, či obklad. Túto možnosť využijete predovšetkým v prípade, že máte záujem, aby sa naše sklenené obrazy stali súčasťou Vašej novej kuchynskej steny, či súčasťou obkladu v kúpeľni.

Naše sklenené obrazy sú vyrobené tlačou na zadnú stranu 4mm hrubého skla. Tento potlač je následne prekrytý tenkou nepriehľadnou bielou fóliou a sklo je po stranách precízne zabrúsené. Sklenené obrazy dodávame perfektne zabalené vrátane úchytov na zadnú stranu obrazu.

V ponuke na internete máme sklenené obrazy v rozmeroch 30x30cm, 40x40cm a 100x55cm. Na prianie ale sme schopní vyrobiť sklenený obraz presne podľa Vami požadovaných rozmerov. V prípade záujmu o výrobu obrazu vo Vami zvolených rozmeroch prosím otázky a objednávky smerujte na info@xobrazy.sk

Vytvorené systémom www.webareal.sk

MTA5OD